Oldal kiválasztása

KERESSÜK A TEHETSÉGES MUNKATÁRSAKAT!

Amit nálunk megtanulhatsz!

Weboldal építés

Forgalomtöbbszöröző, brendet építő, erőteljes kommunikációs eszközöket teremtünk, melyek egyértelműen vezetik a látogatót a cél felé legyen az vásárlás, árajánlat kérés vagy feliratkozás. Honlapjaink minden esetben jól átgondolt marketing stratégia mentén készülnek, letisztultak, könnyen használhatóak, mégsem átlagosak, hanem nagyon is megjegyezhetőek. Egyszerű honlapoktól bonyolult webáruházakig mindent készítettünk már, nem jövünk zavarba a legkülönösebb egyedi kérésektől sem.

l

Marketing szövegírás

A reklámszöveg írás számunkra kulcsfontosságú kompetencia. Egyedileg kifejlesztett módszertanunk révén munkatársaink rövid időn belül könnyen írnak a legkülönfélébb témákban is hatásos weboldal vagy landing page szövegeket, facebook reklámokat.

Facebook hirdetés kezelése

A facebook hirdetéskezelőjének alapos ismerete és a napról-napra megjelenő újítások folyamatos nyomon követése óriási fegyver az online marketing “csataterén”, ezért minden munkatársunkat messzemenőkig “kiképezzük” ebben. Pontosan tudják hogyan kell ügyfeleinknek kellően érdekes, informatív, a céget jól tükröző, a vevőire szabott reklámokat készíteni, hogy könnyen elérhessék őket, és sikeres kampányokat vezényeljenek le. A hirdetések konverzióinak mérése, a kampányok finomhangolása, az eredmények kiértékelése minden esetben alátámasztja munkánk sikerét.

Komplex online kampányok kivitelezése

Azok az ügyfeleink, akik felismerték, hogy nemcsak a cégük megítélésében, de a piacuk térhódításában és a növekedésük ütemében is kulcsfontosságú szerepe van az erőteljes online jelenlétnek, kiemelten kezelik ezt a területet. Legtöbbjük nem rendelkezik megfelelő szaktudással bíró saját online marketinges csapattal, ezért igényeik kielégítésére velük “kihelyezett marketing osztályként” működünk együtt.

OLYAN GYAKORLATI TUDÁST SAJÁTÍTHATSZ EL, AMIÉRT MÁSOK SZÁZEZREKET FIZETNEK EGY-EGY TANFOLYAMON.

PARTNEREINK:

DOLGOZZ VELÜNK ÉS TANULD MEG A MARKETING SZAKMA LEGFÉLTETTEBB TITKAIT A GYAKORLATBAN!

Kreatív és lelkiismeretes munkatársat keresünk online kampányok kialakítására és felügyeletére.

Minden elvégzendő feladatra megtanítunk, de ez csak akkor működik hatékonyan, ha elkötelezted magadat a tanulás mellett!

AMIT KÍNÁLUNK:
Izgalmas feladatok, kiváló referencia, 8 órás főállás

BÉR:
A betanulási idő alatt alapbér, majd a teljesítmény függvényében alapbér + teljesítmény arányos jutalék

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Szerencs, de a betanulási időszak után távmunkában is dolgozhatsz, nem tartunk igényt rá, hogy minden nap bejárj az irodába.

Feladatok:
– kapcsolattartás az ügyfelekkel
– szövegírás (cikkek, reklámok, weboldal szövegek)
– grafikai munka (weboldal és reklám grafika)
– facebook hirdetések készítése és kezelése
– jelentések készítése (statisztikák, grafikonok)

Elvárások:
– kifogástalan helyesírás
– jó szóbeli kommunikáció
– középfokú végzettség

Előnyök:
– grafikai szoftverek alap szintű ismerete
– informatikai, vagy marketing végzettség
– értékesítői tapasztalat
– vállalkozási ismeretek iránti érdeklődés

Számunkra az az ideális jelentkező, akit motiválnak az alábbiak:
– rugalmas munkavégzés
– folyamatos képzési program
– teljesítmény alapú juttatási rendszer
– fiatalos irodai környezet

Amennyiben a fenti értékekkel azonosulni tudsz,

az alábbi űrlap kitöltésével!